Doprava

Aké spôsoby doručenia si u nás môžete zvoliť?

U NÁS MÁTE VŽDY DOPRAVU ZADARMO

Slovenská pošta

Rýchlo, pohodlne a spoľahlivo – kuriér Slovenskej pošty vám zásielku doručí v rámci celého Slovenska už v nasledujúci pracovný deň. Sledujte pohyb svojej zásielky vďaka službe Track&Trace a dohodnite si s kuriérom opakované doručenie v prípade, že si zásielku z rôznych príčin nemôžete prevziať. V prípade opätovného nezastihnutia bude vaša zásielka až 18 dní uložená na vašej pošte.

Slovenská pošta - balíkobox a balík na poštu

Vďaka Slovenskej pošte budete mať svoju zásielku už v nasledujúci pracovný deň! Nechajte si ju poslať na vybranú poštu, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín, alebo zvoľte doručenie do BalíkoBOXu – zásielku si tak môžete vyzdvihnúť 24 hodín denne počas 3 dní (ak tak neurobíte, zásielka na vás až 18 dní počká na priradenej pošte). Na uloženie zásielky vás upozorníme SMS správou.

Remax - kuriér

Táto služba zahŕňa doručenie Vašich zásielok na nasledujúci pracovný deň v rámci celého Slovenska pohodlne až k Vám domov.

Česká pošta 

    Doručenie do ČR prostredníctvom Českej pošty 

Akými spôsobmi u nás môžete platiť?

Dobierka

Za objednávku zaplatíte až pri jej prevzatí, a to buď kuriérovi, alebo na pošte (podľa toho, aký spôsob doručenia si zvolíte).

Online platba

Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu spoločnosti Comgate Payments. Tu máte možnost využiť platbu kartou (3-D Secure ČSOB) alebo službu ePlatba+, ktorá Vás presmeruje priamo na online banking vybranej banky, kde prostredníctvom internetbankingu odošlete platbu.

Zálohová faktúra

Za objednávku zaplatíte vopred, a to na základe zálohovej faktúry, ktorá Vám po odoslaní objednávky automaticky príde v e-maile s potvrdením objednávky.